* Wysyłając niniejszy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podkarpacką Akademię Wina moich danych osobowych w sposób wymagany do obsługi niniejszego zgłoszenia.

* Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku utrwalonego na wykonanych fotografiach w trakcie zajęć prowadzonych przez Podkarpacką Akademię Wina, w celach marketingowych i promocyjnych Fundacji Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa Galicja Vitis, przez ich publikację na stronie internetowej, za pośrednictwem portali społecznościowych, takich jak facebook, instagram i portale podobne oraz w materiałach drukowanych.

*** Przy rejestracji na roczny kurs p.n. STUDIUM PRAKTYCZNEGO WINIARSTWA wymagana jest opłata rejestracyjna w wys. 100 zł. Opłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji.

**** W przypadku rejestracji na wybrane szkolenia (jako wolny słuchacz) dostępne w ramach zajęć Studium Praktycznego Winiarstwa opłata rejestracyjna nie jest wymagana. Opłata za szkolenie nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 30 dni od daty szkolenia.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
jaslo
logo gv
nw