Rejestracja

Formularz rejestracji

Imię*
Twój e-mail*
Nazwisko*
Telefon kontaktowy*format np. +48 999 999 999

Adres zamieszkania

Ulica (nr domu / nr lokalu)*
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Nazwa szkolenia*
Data szkolenia (początek)*dzień, miesiąc, rok
Twoja wiadomość
Akceptuję:*
* Wysyłając niniejszy formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podkarpacką Akademię Wina moich danych osobowych w sposób wymagany do obsługi niniejszego zgłoszenia.
 
* *Niniejszym wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku utrwalonego na wykonanych fotografiach w trakcie zajęć prowadzonych przez Podkarpacką Akademię Wina, w celach marketingowych i promocyjnych Fundacji Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa Galicja Vitis, przez ich publikację na stronie internetowej, za pośrednictwem portali społecznościowych, takich jak facebook, instagram i portale podobne oraz w materiałach drukowanych.
 
*** Przy rejestracji na roczny kurs p.n. STUDIUM PRAKTYCZNEGO WINIARSTWA wymagana jest opłata rejestracyjna w wys. 100 zł. Opłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji.
 
**** W przypadku rejestracji na wybrane szkolenia (jako wolny słuchacz) dostępne w ramach zajęć Studium Praktycznego Winiarstwa opłata rejestracyjna nie jest wymagana. Opłata za szkolenie nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 3 dni od daty szkolenia.
 
Wyślij zgłoszenie

jaslo
logo gv
nw