Studium Praktycznego Winiarstwa 2016

Opinie Absolwentów Studium Praktycznego Winiarstwa 2017

„Od pierwszego roku istnienia PAW obserwowałem wpisy i zdjęcia. W trzecim roku zdecydowałem zainwestować w siebie i wiedzę, jaką potencjalnie mogłem zdobyć w PAW. Dziś jestem absolutnie pewny że to była znakomita inwestycja.”

- Stanisław Szymański z Wieliczki

„Oprócz przekazania solidnej dawki wiedzy praktycznej i merytorycznej, Studium Praktycznego Winiarstwa pozwoliło mi poznać cudownych ludzi o podobnej pasji. Wspaniała atmosfera na zajęciach, Wykładowcy całym sercem zaangażowani w winiarstwo i przyjacielsko nastawieni do studentów. Oceniam ten rok z PAW jako bardzo produktywnie i przyjemnie spędzony czas. Wciąż nie mogę uwierzyć, że to już koniec.”

- Katarzyna Fudala z Warszawy

„Studium Praktycznego Winiarstwa pozwoliło rozwinąć mi wiedzę na tematy związane z winiarstwem oraz degustacją. Wysoki poziom nauczania i ciekawe zagadnienia, które zostały poruszone w ciągu toku nauczania, sprawiły że świat winiarstwa stał mi się bliższy. Wykwalifikowana kadra w profesjonalny i interesujący sposób przedstawiała omawiane tematy. Bardzo ważną częścią naszej edukacji były zajęcia praktyczne, które pozwoliły na wykorzystanie wiedzy zdobytej na zajęciach teoretycznych - w praktyce. Serdecznie polecam PAW wszystkim osobom, które chcą zostać świadomymi winiarzami i zostać specjalistami w swojej dziedzinie. Dziękuję za ten wspaniały rok!”

- Sabina Szmyd-Rygiel z Ustrzyk Dolnych, woj. podkarpackie

„Studium Praktycznego Winiarstwa w Jaśle to świetna szkoła, świetni Wykładowcy i świetna atmosfera. Uczęszczanie na zajęcia daje możliwość zdobycia naprawdę bardzo dużo wiedzy merytorycznej i praktycznej niezbędnej w codziennej pracy winiarza i produkcji wina wysokiej jakości. Zachęcam każdego, kto ceni sobie wiedzę praktyczną do zdobywania tej wiedzy z Studium Praktycznego Winiarstwa. Jednak wiedza to nie wszystko! Dzięki rozpoczęciu nauki w SPW spotkałem wielu ludzi, z którymi kontakty winiarskie zostaną ze mną na długo.”

- Krzysztof Banaś z Turzy, woj., małopolskie

"Roczne studium PAW było niezwykle cennym doświadczeniem na początku mojej winiarskiej ścieżki. Oprócz ogromu wiedzy teoretycznej i praktycznej, jaką fachowa kadra hojnie się z nami dzieliła, z tej szkoły wyniosłam bardzo ważną lekcję, że w winiarstwie liczy się coś więcej, niż umiejętności i lata pracy. Dla wina trzeba poświęcić się bez reszty, dać mu czas i nauczyć się pokory."

- Karolina Chlipała z Janowic, woj., małopolskie

Ostatnio zmienianyśroda, 07 luty 2018 21:03
jaslo
logo gv
nw