Studium Praktycznego Winiarstwa

Harmonogram zajęć Studium Praktycznego Winiarstwa 2019

Zajęcia Studium Praktycznego Winiarstwa 2019 ruszają 26 stycznia. Uczestniczyć w nich będzie kolejna 30 osobowa grupa Słuchaczy przyjętych w drodze prowadzonego wcześniej naboru. Wybrane zajęcia dostępne są jednak także dla osób nie będących Słuchaczami SPW 2019.

Kurs obejmuje łącznie 320 godzin wykładów, podzielonych na 20 zjazdów weekendowych (po 16 godzin każdy), z czego ponad 100 godzin stanowić będą zajęcia praktyczne, odbywające się w winnicy i winiarni. Program kursu jest przystosowany do cyklu wegetacyjnego winorośli i sezonowego cyklu produkcji wina, aby jego uczestnicy mogli w praktyce przećwiczyć wszystkie zabiegi w winnicy i etapy wyrobu wina. Poletkiem dydaktycznym dla Słuchaczy PAW jest miejska Winnica Jasło oraz profesjonalna przetwórnia o powierzchni 200 m2 z zapleczem socjalnym, sanitarnym oraz laboratorium. Część zajęć praktycznych odbywa się w laboratoriach Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Podobnie jak w roku ubiegłym istnieje możliwość skorzystania z zajęć wykładowych prowadzonych w ramach SPW (wymagane wcześniejsze zgłoszenie   tutaj   i uiszczenie jednorazowej opłaty na podane konto).

Dostępne zjazdy zaznaczone są na czerwono.

Koszt 1 dzień – 150 zł, 2 dni – 250 zł

Zajęcia warsztatowe i ćwiczenia dostępne są wyłącznie dla słuchaczy Studium Praktycznego Winiarstwa 2019.

Harmonogram zajęć SPW 2019 jest także do pobrania w załączniku (widoczny pod tekstem)

* Na czerwono zaznaczono zjazdy dostępne dla osób niebędących słuchaczami SPW 2018.

** Zgłoszenia na zjazdy zaznaczone na czerwono przyjmowane będą w miarę wolnych miejsc

*** Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość dokonania niewielkich zmian w programie szkoleń w trakcie trwania SPW 2018

 

strona 1 b strona 2 b strona 3 b strona 4 b strona 5 b strona 6 b strona 7 b

    

 

jaslo
logo gv
nw