Aktualności

Druga część „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka” już w sprzedaży!

Na rynku wydawniczym ukazała się druga część książki pt. „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka – cz. 2”. Wydawcą jest Fundacja Galicja Vitis, autorami najlepsi specjaliści w dziedzinie winiarstwa Polsce.

Nasz dorobek wydawniczy poszerzył się o drugą część książki „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka”. Tym samy oddajemy w Państwa ręce kompendium wiedzy dotyczącej uprawy winorośli (cz. 1) i produkcji wina (cz.2).

Część 1 ukazała się wiosną - szczegóły tutaj:  

„Winorośl i wino. Wiedza i praktyka – cz. 1” - wiosenny hit wydawniczy już w sprzedaży!

Główny rozdział „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka – cz. 2” opisujący procesy i tajniki winifikacji obudowany jest rozdziałami uzupełniającymi dotyczącymi sztuki degustacji i oceny wina, podstawom sommelierstwa, ekonomice i marketingowi wina oraz prawa winiarskiego. Autorami poszczególnych rozdziałów są wykładowcy Podkarpackiej Akademii Wina w Jaśle, najlepsi specjaliści w Polsce w swoich dziedzinach. To nie tylko teoretycy, ale i praktycy, którzy swoją specjalistyczną wiedzę zdobywali przez lata doświadczeń. Książka adresowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych winiarstwem, właścicieli już istniejących winnic, jak i osób początkujących, winoogrodników i miłośników wina. Ze względu na zawartość merytoryczną wzbogaconą dużą ilością zdjęć, przydatnych tabel i wykresów, idealnie nadaje się także na prezent dla osób zainteresowanych tematem

  spis treści 1 spis treści 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Winorośl i wino. Wiedza i praktyka” – cz. 2. to bogato ilustrowany podręcznik wiedzy teoretycznej i praktycznej. Format: B5 (165x235 mm), 265 stron, w pełnym kolorze na papierze kredowym, oprawa twarda.

Praca zbiorowa pod redakcją: Roman Myśliwiec, Ewa Wawro
Autorzy cz.2 : Piotr Stopczyński, Roman Myśliwiec, Wojciech Bosak, Ewa Wawro, Monika Bielka Vescovi, Bartosz Wilczyński, Radosław Froń

Gdzie kupić ?

Książkę można kupić bezpośrednio od wydawcy oraz w wybranych księgarniach internetowych i sklepach branżowych.

Jak zamówić książkę?

Zamówienia należy składać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem dokładnego adresu, na który ma być zrobiona wysyłka oraz numeru telefonu konieczny do zrealizowania przesyłki kurierskiej. Jako załącznik do zamówienia należy dołączyć potwierdzenie wpłaty – w zależności od wielkości zamówienia. Koszt przesyłki prosimy doliczyć do ceny zamówienia.

Ceny książek i sposób zamawiania:

"Winorośl i wino" cz. I - 60 zł + 12 zł (list polecony)

"Winorośl i wino" cz. II - 60 zł + 12 zł (list polecony)

"Winorośl i wino" cz. I i II - 100 zł + 15 zł (list polecony)

"Ochrona winorośli" - 40 zł + 12 zł (list polecony)

"Winorośl i wino" część I lub II + "Ochrona winorośli" - 85 zł + 15 zł (list polecony)

Oferta specjalna:

wszystkie trzy książki razem z wysyłką: 145 zł!

Przesyłki większej liczby książek, o wadze powyżej 2 kg są dostarczane pocztą kurierską DPD - koszt 17 zł.

Uwaga: korzystając z poczty kurierskiej konieczne jest podanie numeru telefonu! Zamówienia należy składać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dołączając dowód wpłaty. Na życzenie kupującego wystawiamy fakturę. Wyliczoną z zamówienia kwotę należy wpłacić na konto: 64 2030 0045 1110 0000 0382 1820 Fundacja Galicja Vitis, 38-200 Jasło, ul. Krakowska 100a

W sprzedaży książek do hurtowni, sklepów branżowych i księgarni, ceny oraz terminy płatności do uzgodnienia. Sprzedaż hurtowa wyłącznie w opakowaniach zbiorczych (paczkach) - "Winorośl i wino" cz. 1. - jest pakowana po 5 sztuk, cz. 2. - jest foliowana pojedynczo (w kartonie 18 egz.), "Ochrona winorośli" - pakowana po 12 sztuk. Przesyłka pocztą kurierską DPD na koszt Wydawcy.

 

jaslo
logo gv
nw