Ceny książek i sposób zamawiania

"Winorośl i wino" cz. I - 60 zł
"Winorośl i wino" cz. II - 60 zł
"Ochrona winorośli" wydanie II - 50 zł
„Nawożenie winorośli z elementami agrotechniki” – 55 zł 

Do ceny zamówienia, bez względu na liczbę książek, należy doliczyć koszt wysyłki:
15 zł (InPost/paczkomat) lub 25 zł (kurier DPD)

Oferta specjalna: za wszystkie cztery książki razem z wysyłką DPD: 210 zł, a z wysyłką InPost z odbiorem w paczkomacie: 200 zł! 

Wszystkie wysyłki realizowane są zazwyczaj przez DPD lub InPost (dostawa lub paczkomat) chyba, że kupujący życzy sobie innej firmy. Uwaga: składając zamówienie prosimy podać adres dostawy lub adres paczkomatu InPost. Konieczne jest podanie numeru telefonu!

Książki „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka. cz. 1 i 2” zostały nagrodzone przez Międzynarodową Organizację Winorośli i Wina OIV w Paryżu.

Zamówienia należy składać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dołączając dowód wpłaty należności na konto bankowe. Na życzenie kupującego wystawiamy fakturę.
Wyliczoną z zamówienia kwotę należy wpłacić na konto:
64 2030 0045 1110 0000 0382 1820
Fundacja Galicja Vitis, 38-200 Jasło, ul. Krakowska 100a

W sprzedaży książek do hurtowni, sklepów branżowych i księgarni, ceny oraz terminy płatności do uzgodnienia. Sprzedaż hurtowa wyłącznie w opakowaniach zbiorczych (paczkach) - "Winorośl i wino" część I jest oddzielnie foliowana i pakowana po 18 sztuk, część II jest foliowana pojedynczo i pakowana w kartonach po 20 egzemplarzy. Książki II wydania "Ochrony winorośli" są foliowane
i pakowane w kartonach po 28 egzemplarzy. Książki "Nawożenie winorośli z elementami agrotechniki" są foliowane i pakowane w kartonach po 34 egzemplarzy. Przesyłka hurtowej ilości książek jest realizowana pocztą kurierską DPD na nasz koszt.

 

ksiazki4

jaslo
logo gv
nw