Aktualności

„Ochrona winorośli” już w sprzedaży!

Długo oczekiwana przez polskich winiarzy książka „Ochrona winorośli” jest już na rynku. Zapowiada się, że będzie wiosennym hitem wydawniczym dla branży winiarskiej i ogrodniczej. Już można składać zamówienia.

Zapowiedź wydanej przez Fundację Fundacja Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa Galicja Vitis książki pt. ”Ochrona winorośli”, którą napisał dr Janusz Mazurek wzbudziła ogromne zainteresowanie środowiska winiarskiego. I nic w tym dziwnego, brak fachowej literatury dotyczącej ochrony winorośli wciąż jest poważnym problemem dla rozwijającego się od kilkunastu lat bardzo dynamicznie polskiego winiarstwa. Polscy winiarze zmuszeni są do korzystania z wzorów zagranicznych, głównie słowackich, czeskich i niemieckich. Niestety nie uwzględniają one specyfiki polskiego winiarstwa, uwarunkowań geograficznych i klimatycznych, jak również dostępności proponowanych środków ochrony roślin.

Książka „Ochrona winorośli”, kompendium dostępnej wiedzy na temat ochrony winorośli , to bogato ilustrowany kolorowymi fotografiami i użytecznymi tabelami podręcznik wiedzy praktycznej niezbędnej dla każdego kto prowadzi winnice, niezależnie od tego czy kilkuarową czy kilkunastohektarową.

Format: 165x235 mm, liczba stron: ok. 248. Cena detaliczna 50 zł.

Książka dostępna jest już w sprzedaży wysyłkowej prowadzonej przez Fundację Galicja Vitis, w najbliższym czasie dostępna będzie także w księgarniach internetowych oraz wybranych księgarniach stacjonarnych.

Gdzie kupić lub jak zamówić książkę?

Zainteresowani zakupem „Ochrony winorośli” proszeni są o złożenie zamówienia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podanie dokładnego adresu, na który ma być zrobiona wysyłka
Jako załącznik do zamówienia należy dołączyć potwierdzenie wpłaty – w zależności od wielkości zamówienia.

Kosz 1 egz. – 50 zł plus koszt przesyłki

Koszt przesyłki (doliczony do ceny zamówienia):

1-3 egz. – 10 zł – forma przesyłki list
4-11 egz. – 20 zł – forma przesyłki paczka

12 egz.  lub ich wielokrotność (24, 36. 48 itd.) – wysyłka gratis

Wyliczoną z zamówienia kwotę należy wpłacić na konto Fundacji Galicja Vitis
Konto: Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
64 2030 0045 1110 0000 0382 1820
z dopiskiem zamówienie Ochrona winorośli

k1 k2 k3

jaslo
logo gv
nw